O dealerství

polečnost založil v roce 1990 Radomil Melmuk, jako Stavební firmu "M", zabývající se výrobou cementového zboží. V návaznosti na výrobu začala firma realizovat menší stavební zakázky v okrese Příbram, především projekty, rekonstrukce a stavby. Po třech letech byla Stavební firma "M" transformována na společnost PRORESTA, s.r.o., která se v průběhu několika let stala jednou z nejvýznamnějších společností v oboru stavebnictví v regionu.

celek.jpg

O nás

Za více než 20 let existence se firma PRORESTA, s.r.o. stala etablovanou společností na trhu, jenž za dobu svého působení upevnila četné znalosti v náročném prostředí stavebního odvětví a zúročila je v mnoha realizovaných zakázkách.

V roce 2000 společnost dokončila nové sídlo firmy a rozšířila své obchodní činnosti. Společnost PRORESTA, s.r.o. získává autorizované zastoupení pro prodej a servis značky Honda. V této době, v duchu rodinné firmy, do firmy přistupuje starší syn David Melmuk a mezi hlavní obchodní aktivitu se po několika letech stává právě autorizovaný prodej a servis automobilů. O šest let později příchází do firmy druhý syn Martin Melmuk.

Za více jak 14 let jsme upevnili své místo v oblasti prodeje a servisu vozů a to nejen ve svém regionu, nýbrž s celorepublikovým pokrytím. S vědomím toho, že zákazník je u nás na 1. místě, jsme za ty léta získali velké množství klientů, kteří u nás vůz několikrát obměnili za nový a nadále nám svěřují péči o jejich miláčky na čtyřech kolech. Myslíme si, že toto je důkazem individuálního přístupu, profesionality a odpovědností s jakou tuto činnost provozujeme.

Počátkem roku 2014 jsme se rozhodli dále naší činnost rozšířit a logickým rozhodnutím bylo ucházet se o autorizované zastoupení značek Renault a Dacia, které v našem regionu chybělo. Prošli jsme výběrovým řízením a obhájili jsme si naše představy a cíle u zastoupení Renault Česká republika. Z několika kandidátů se právě my stáváme autorizovaným partnerem pro značky Renault a Dacia jak v oblasti prodeje, tak především servisu. Uvědomujeme si, že právě servisní péče je nejdůležitější pro Vás, jako naše klienty a proto je pro Vás připraven tým vyškolených pracovníků s mnohaletými zkušenostmi z tohoto oboru. Jako první partner v České republice plníme nejnovější standarty jednotného vizuálního stylu se vzorovým showroomem, nábytkem a digitálními prvky.

S individuálním přístupem ke každému z Vás a s profesionálními službami na vysoké úrovni věříme, že i Vy se budete chtít stát našimi klienty a přesvědčit se o našem motu:

Při zakoupení vozu u nás, péče o Vás teprve začíná. Přijďte se k nám přesvědčit!


Prodáváme vozy značek